Spolupráce

6.11.2014

Soutěže pro spolky

Ahojte hráči Big Farm!

6. listopadu mezi 10:00-12:00 proběhla aktualizace, která přinesla následující změny.

Nové výzvy pro spolky

Výzvy pro spolky jsou nový a zábavný způsob, jak získat odměny. Při spolupráci v dokončování úkolů dostáváš body reputace. Výhodou je, že odměny za spolupráci získají všichni společníci.

Jak to funguje?

Výzva pro spolky funguje stejně jako ostatní události ve hře a objeví se také pouze na omezený čas. Budovy události se jako obvykle objeví na tržišti. Do události jsou všechny spolky přihlášeny automaticky. Body reputace získavají při plnění úkolů všichni členové spolku. Poté, co získá tvůj spolek určitý level bodů reputace, všichni jeho členové získají odměnu. Tým Big Farm nastavil ve hře 50 různých odměn, například různé sběratelské předměty, zboží, speciální produkty jako mince do kola štěstí, certifikáty, hnojivo, humus a také zbrusu nová dekorace. Všechny odměny jsou členům spolku přidělovány automaticky.

Další pravidla soutěže

  • Každou odměnu můžeš v průběhu události získat pouze jednou. Pokud změníš spolek během události, nemůžeš znovu získat stejnou odměnu.
  • Aby jsi mohl odměnu dostat, musíš být v době udělování členem spolku. Pokud se připojíš ke spolku později, nemůžeš získat žádné předchozí odměny, které spolek již dříve získal.
  • Při odchodu hráče ze spolku ztratí spolek reputační body daného hráče. Avšak při příchodu hráče do spolku, nebo návratu hráče NEbudou jeho body spolku přičteny.
  • Pokud je odměna omezena úrovní hráče, bude ji moci použít, až dané úrovně dosáhne.

Příjemnou zábavu přeje Goodgame Studios

◀ Zpět