Nové doplňky

5.2.2015

Nové doplňky

Milý hráči Big farmy,

zde najdeš výčet všechn novinek, které jsou nachystány na další aktualizaci. Chceš vědět, co přijde? Tak jdeme na to!

Nový časoměřič sklizně

U sklizně se zobrazují nové stopky (roztomilé malé hodiny na pravé straně obrazovky). Nově však uvidíš i přesný čas pro další připlutí lodi, koňský ranč a skleník!

  • Stopky pro zobrazení sklizně ukazují nyní také čas následujícího připlutí a odplutí lodi.
  • Ve skleníku a v prostředí koňského ranče se zobrazuje nyní čas sklizně také.

Knihovny pro Květinovou farmu

Poté, co byla rozšířena knihovna na Gurmánské a Ostrovní farmě na tebe teď čeká i farma Květinová! Připrav se na nové zdroje studia, zlepšení produkce a více peněz z obchodu!

  • V knihovně najdeš knihy pro Květinovou farmu nabízející bonusy jak pro sklizeň, tak pro produkty farmy.
  • Poté, co dokončíš všechny úrovně knihovny, které jsou k dispozici, celá budova bude kompletně zrenovována a vzhledově upravena, aby každý věděl o tvých znalostech!

Nové nabídky na Big Farmě

Když se objeví Omar, nová speciální akce měsíce nabídne ještě výhodnější slevy! Vždy bude jeden předmět ve speciální slevě ... ale pozor! Tento skvělý a dechberoucí výprodej bude trvat pouze omezenou dobu nebo do vyprodání zásob. Aby tě nic nemohlo překvapit, bude zbývající množství předmětů vždy zobrazeno.

Nový Prime výprodej nabídne prémiové dekoraze z nabídky za velmi nízkou výprodejovou cenu. Měj oči na šťopkách a nic si nenech utéct! Navíc bude na Prime day bonus pro podkovy, který můžeš získat z lodi.

Závod s časem

Náhodně ti budeme přidávat nové časované úkoly. Budeš v nich muset splnit různé věci v daném čase. Zpočátku bude událost na zkoušku přístupná pouze na omezeném množství serverů a hráčských účtů. Pokud se osvědčí, bude v pozdější aktualizace rozšířena dále.

Další změny

  • Tématické budovy: U tématických budov se začalo zobrazovat info-okno, které znáte z ostatních obyčejných budov na farmě.
  • Inventář: Dostal novou záložku pro tématické budovy. Ty se nezapočítavají do limitu skladu.
  • Úkoly: Místo bedny s otazníkem se ve všech oknech úkolů nyní ihned objeví cena za úspěšné splnění.

Příjemnou zábavu u Big Farmy přeje Goodgame Studios.

◀ Zpět