Čtení na prázdniny

17.11.2014

Čtení na prázdniny

Buďte pozdraveni, hráči Big Farm!

Jseš zvědavý, co nového ti přinese tato aktualizace? To je super, tak čti dále!

Nové příručky v knihovně ostrovní farmy

Na ostrovní farmu přibude nyní knihovna. V ní teď najdeš zbrusu nové příručky k této akci. Dokonale tě připraví na příští cestu do jižního Pacifiku a pomohou ti během akce Ostrovní farma dosáhnout větší produktivity.

Tví pracovníci již jistě vědí, jak vyzrát na téžké pracovní podmínky. Ovšem další znalosti ohledně farmaření v tropickém světě mobou značně vylepšit a zefektivnit produkční cycklus. Nové oddělení v knihovně nyní obsahuje přířučky k farmaření v tropech.

Všechny nové knihy můžeš najít v nové třetí záložce v ikoně ostrov. Grafické vylepšení budovy nebude dostupné, dokud nekoupíš dostatek nových knih. Všechny zakoupené knihy jsou samozřejmě časově neomezené a budou mít účinek při každém užití během události.

Ostrovní nabídky

Omar se rozhodl expandovat se svým obchodem také na ostrovní farmu. Se zapůjčenou lodí může nyní kotvit u tvého ostrovního mola kdykoliv, když budeš na farmě trávit čas. V nabídce bude mít produkty přímo na míru tvé ostrovní farmy.

Mořské řasy

Mořské řasy jsou nová, vzácná surovina. Mohou být použity na konkrétním produkčním zařízení, a to za účelem urychlyt produkci onoho zařízení, aby jste mohli dostat body zkušenosti a dokončit produkci okamžitě.

Hnojivo může být použito na všech sadech, humus na všech polích a jídlem můžeš krmit všechna svá zvířata. Ovšem potřebné množství jídla mořská řasa pro nasycení zvířat je odlišné od obyčejného jídla. Mnoštví se vždy dozvíš z kruhového menu a informačního dialogu.

Slušňák nebo rošťák?

Nadále již nebudeš omezován ve skladu pro koled. Nyní tak můžeš uskladnit, místo 5 kusů, neomezené množství! Na farmě každého hráče můžeš získat více dárků, než doposud. Můžeš totiž požádat až o 3 koledy. Celkový počet koled na jedné farmě již nadále nebude taktéž omezen.

Příjemnou zábavu přeje Goodgame Studios

◀ Zpět